Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Czy kot jest dla każdego?

Czy kot jest dla każdego?

Jeżeli naprawdę nie macie większego pojęcia, którego kota wybrać, pragnę w szczególności wspomnieć, iż niesamowicie godne uwagi są koty syjamskie. Przede wszystkim z takiej przyczyny akurat kot syjamski napatoczył mi się, ponieważ parę dni temu miałem ogromną przyjemność nieco popatrzeć się na niego, pobawić się troszkę. No i jestem pod piekielnie wielkim wrażeniem! Piękne zwierzę - to coś niepodważalnego. Na dodatek koty syjamskie po prostu rozpiera mega energia. Zapewne nie wszyscy ludzie poszukują żwawego kota, ale mi to bardzo odpowiada.

Uważam, że zdecydowana większość przedstawicieli kociego gatunku to bardzo mądre istoty. Jednak ciężko nie dostrzec, iż jakby nie patrzeć niektóre koty są inteligentniejsze od innych. Chociażby pochodzący z Ameryki Północnej jakby nie patrzeć także bardzo ładny, kot mainecoon, to niesamowicie inteligentna istotna. Naprawdę się cieszę, że aktualnie tak wiele osób kochających koty zwykło kupować te koty, ponieważ pod chyba każdym względem są oszałamiające. Zgodzicie się ze mną?


Głosuj (0)

zoolubni 21:35:30 22/01/2016 [Powrót] KomentujStrona Główna

Zajrzało:6757

Księga Gości (0)
Dodaj do Księgi
Dodaj do Ulubionych

zoofan


Archiwum
2016
Styczeń
2015
Sierpień
2014
Listopad
Wrzesień


Ulubieni


Linki i stronki